косметична компанія

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

ФОРМА ОТРИМАНА

ОТРИМАТИ ЗНИЖКУ ДО 33%

НА КОСМЕТИКУ UNICE MULTIBRAND

UNICE MULTIBRAND

МИ РОБИМО ВАШЕ

ЖИТТЯ КРАЩИМ

 

 

НАСТАВ ЧАС ДІЯТИ!

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ ПРЯМО ЗАРАЗ

Привіт! Рада вітати тебе на своєму сайті unice-Empire!

Будемо знайомі! Я, Юлія Глушак, лідер компанії Unice multibrand. У млм індустрії вже близько 8 років і за ці роки були злети і падіння.

 

Мій шлях до лідерства був довгим і тернистим ..... Працюючи медсестрою в дитячому відділенні "паталогії новонароджених", я розуміла що з цією заробітною платою моє майбутнє не буде таким, як я собі його уявляла, мовчу вже про свої мрії.

 

Але в один прекрасний момент все змінилося, вийшла заміж і пішла в декрет, сидячи вдома я все розглядала різні MLM компанії, які представляли індустрію краси, з одного боку хотілося розвитку, щось змінити, а з іншого боку був страх, який тримав мене, а так само не було віри в "Мережевий".

 

Багато хто говорить "Мережевий" це лохотрон, секта і я скажу що теж так думала, поки не потрапила в цю секту. І ось тоді понеслося, життя змінилося на всі 180 градусів, намагаючись створити свій шлях в мережевому було набито чимало гуль, були розчарування, сльози і знову НЕ віра в себе, опускалися руки і ти починаєш думати що швидше це не твоє, що у тебе нічого не вийде і в такі моменти мене завжди підтримував чоловік і змушував вірити в себе і не вішати ніс, ось тоді і відкривалося друге дихання і ти знову приступав до дій.

 

У 2016 році я познайомилася з новою компанією на ринку України і це була компанія Unice multibrand.

Унікальність цієї компанії полягає в тому, що вона не була схожа ні на одну MLM компанію і тоді я зрозуміла, що пора діяти, за моєю спиною був досвід усіх тих років і я вже знала як і що потрібно робити!

 

 

Зараз я успішний Лідер маючи свою команду і знаю чіткий план дій який приведе до результату, головне дії, а ще я любляча дружина і мама двох чудових хлопчиків!

 

Запрошую тебе в свою команду необмежених можливостей!

У Вас залишились питання?

Контакти
тел.:             +38 099 982-52-73
тел.:             +38 097 193-38-66
тел./viber:   +38 099 982-52-73
Whats app:        +38 099 982-52-73
Telegram:           +38 099 982-52-73
E-mail:                 masya2436@gmail.com
Розроблено в Uwebbrand